Tähelepanu!

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun lae alla Chrome, Firefox või Opera, et kõik töötaks nii nagu peab.

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun lae alla Chrome või Opera, et kõik töötaks nii nagu peab.

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun kasuta Safari 11, et kõik töötaks nii nagu peab.

Kuidas käib retsepti pikendamine?

Tuleb võtta arvesse, et retseptide pikendamise teenust ei ole võimalik kasutada antud ravimiga ravi alustamiseks või taasalustamiseks - selleks on vajalik arsti konsultatsioon.

Pikendame (uuendame) ravimeid, mida kasutate praegu kas kuuridena või pidevalt krooniliste või pikalt kestvate haiguste raviks, ennetamiseks (näiteks, suhkurtõbi ehk diabeet või muud ainevahetushäired, kõrgvererõhutõbi ehk hüpertoonia või muud südame-veresoonkonna haigused, närvisüsteemi, lihasluukonna, kuseteede, hingamisteede, seedekulgla, meeleorganite kroonilised haigused), ka rasestumisvastaseid vahendeid. Retsepti pikendamise teenus ei ole ettenähtud ravimite väljakirjutamiseks ägedate seisundite, näiteks, põletike ja tugevate valude, raviks (nt, kopsupõletik, põiepõletik või muu põletik, äge pearinglus, tugev valu kehas, peas, jäsemetes vms). Ägeda probleemiga palume broneerida aeg arsti videokonsultatsioonile siin, kus arstiga koos saab arutada raviplaani ja ravimi välja kirjutamise vajadust. Me ei pikenda psühhotroopseid ja narkootilisi aineid (sh uinuteid, rahusteid), samuti ei pikenda muid psühhoaktiivseid aineid (nt antidepressante). Peale tellimise vormistamist võib retsepti pikendav arst erandjuhtudel võtta Teiega 15 min jooksul ühendust Teie poolt märgitud telefoninumbril vajamineva lisainfo täpsustamiseks.

Autentimine

1. Autentimine

Retsepti pikendamiseks palume end autentida

Küsimustik

2. Küsimustik

Täitke teie retsepti puudutav info

Maksmine

3. Maksmine

Toimub pangalingiga tasumine

Automaatne arsti otsing

4. Automaatne arsti otsing

Meie teenus edastab päringu arstidele

Arst võtab taotluse vastu

5. Arst võtab taotluse vastu

Esimene vastuvõttev arst asub retsepti pikendama

Retsept pikendatud

6. Retsept pikendatud

Pikendamine võtab max 15 min, teile saabub SMS

Retsepti pikendamiseks palume end autentida

Vabandame, teenus on kättesaadav ajavahemikus