Tähelepanu!

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun lae alla Chrome, Firefox või Opera, et kõik töötaks nii nagu peab.

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun lae alla Chrome või Opera, et kõik töötaks nii nagu peab.

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun kasuta Safari 11, et kõik töötaks nii nagu peab.

MinuDoc küpsise poliitika

Käesolevad tingimused reguleerivad küpsiste kasutamist MinuDoc veebis (“Veeb”), mida korraldab Minudoc OÜ (edaspidi viidatud “meie”). Hindame kõrgelt iga meie külastaja privaatsust. Käesoleva dokumendi raames mõistame “teie” või “külastaja” all igat isikut, kes edastab meile otse või meie Veebi kaudu andmeid. Kasutades meie Veebi, nõustute käesoleva küpsiste poliitikaga.

 1. Mis on küpsis?

  Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse. Iga veebisait võib saata oma küpsise teie veebilehitsejale juhul, kui teie lehitseja seda võimaldab. Iga veebilehitseja võimaldab veebilehel ligi pääseda ainult sellele küpsisele, mille on ta juba saatnud, mitte kolmandate veebisaitide küpsistele.

  Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, eesmärgiga muuta MinuDoc veebileht kliendi jaoks isiklikumaks. Kasutajal on võimalus seadistada oma seadmeid selliselt, et viimased aktsepteerivad kõiki küpsiseid, informeerivad kasutajat küpsisest konkreetsel veebilehel või üldse mitte lubada küpsiseid. Viimane tähendab seda, et küpsiste keelamisega võib kasutaja jääda ilma mõnedest personaliseeritud featuuridest. Kui soovite küpsiseid mitte lubada, saate seda teha oma veebilehitseja seadete alt. Täpsem info küpsiste keelamise kohta leiate näiteks https://ico.org.uk/for-the-public/online/cookies/.

  Külastades meie Veebi, laadib teie seade alla meie veebilehe sisu koos küpsisega. Mitmed veebilehed kasutavad küpsiseid näiteks selleks, et teada saada, kas antud seade (ja suure tõenäosusega külastaja) on varem veebilehte külastanud.

  Küpsiste kohta leiab rohkem infot aadressil www.allaboutcookies.org.

 2. Küpsised meie veebilehel

  MinuDoc kasutab järgmisi küpsiseid:

  • seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada MinuDoc teenuse kasutamist;

  • püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid MinuDoc veebilehel;

  • funktsionaalsed küpsised, mille eesmärgiks on tuvastada, kas kasutaja on varem külastanud MinuDoc veebilehte. Need võimaldavad lehe sisu personaliseerida, tervitada külastajat nimeliselt ja jätta meelde külastaja eelistused (nt keele-eelistus);

  • kolmanda osapoole analüüsiküpsised ja sihtküpsised (Facebook, Google), mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine, sh sihtturundamine.

 3. Kuidas kasutame küpsiseid?

  Info, mida saame küpsistest, võimaldab meil paremini hinnata meie kasutaja vajadusi ning suunata meie Veebi seda paremini toetama. Samuti kasutame küpsiseid selleks, et aru saada, millistel alalehtedel meie külastaja käib, milliseid teenuseid kõige enam soovib, kui kaua meie Veebis viibib jms. Me teeme seda selleks, et muuta meie Veeb külastajale paremini mõistetavaks, ootustele vastavamaks ning sellelt saadavat infot lihtsamini kättesaadavaks. Miski selles informatsioonis ei viita vahetult konkreetsele külastajale.

 4. Kolmanda osapoolte küpsised

  Palume tähele panna seda, et meie Veebi külastades võite näha ka kolmandate, meiega mitte seotud osapoolte küpsiseid. Kui te külastate veebilehte, millesse on sisse ehitatud kolmanda osapoole rakendus, näiteks Youtube või muud sotsiaalsed võrgustikud, siis nemad saavad küpsiseid paigaldada sama moodi oma sisuga teie seadmele. MinuDoc ei oma kontrolli nende pakkujate sisu ja veebiküpsiste üle. Täiendava info saamiseks peaksite tutvuma nende pakkujate tingimustega.