Tähelepanu!

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun lae alla Chrome, Firefox või Opera, et kõik töötaks nii nagu peab.

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun lae alla Chrome või Opera, et kõik töötaks nii nagu peab.

Pentsik lugu - me ei toeta Sinu veebilehitsejat. Palun kasuta Safari 11, et kõik töötaks nii nagu peab.

Decorative stone
Decorative stone

One-Click Health

Kiireim ja paindlikuim lahendus töötajate tervishoiu tagamiseks MinuDoc on Eesti vanim ja suurim partner ettevõtetele töötajate füüsilise ja vaimse tervishoiu lahenduste pakkumisel. Pakume parimaid hinnalahendusi ning oleme eelistatud töötajate seas.
Pick premium health package
Meid usaldavad

One-Click Health pakett annab fikseeritud kuutasu juures piiramatu teenuse kasutuse kõikide MinuDoc digitaalsetele teenustele.

General medical practice
Üldine arstiabi
Prescription renewal
Retsepti pikendus
Happy people
Eriarstid
Mental health consultations
Nõustamine
Arsti visiitidele ja haiguspäevadele kuluvat aega ja tööandja ressursse on võimalik kokku hoida. Pakkudes töötajatele paindlikku lahendust arstiga video teel konsulteerida, eristub ettevõtte bränd konkurentidest ning vähenevad haigustest tingitud kulud.

Haiguslehtede väljakirjutamine iga päev 22ni

MinuDoc perearstid on kättesaadavad iga päev, sealhulgas ka nädalavahetustel ja riigipühadel. Seetõttu on võimalik saada kiirelt haigusleht ka perearsti tavapärase tööaja väliselt. Meie perearstid saavad veebi teel vormistada põhjendatud haigusnähtude puhul kuni 3-päevaseid haiguslehti ning vajadusel välja kirjutada ja pikendada retsepte.

Välistööjõu ligipääs tervishoiule

MinuDoc arstid on pädevad konsulteerima lisaks eesti keelele ka inglise, vene ja soome keeles.

Töötaja tervishoid komandeeringul

Veebi teel on võimalik konsulteerida ka reisides välisriigis. Sel juhul saab arst nõustada kohalike käsimüügiravimite osas ning kuidas käituda erinevate haigusnähtude puhul komandeeringu ajal ja naastes koju.

Muud juhtumid

Hoides töökollektiivi tervena vähenevad tööseisakud ja asendustöötaja palkamiseks kuluv ressurss, töötajate ajaline kulu arstivisiitideks ning lastega töötajate haiguspäevad. Töötajate heaolusse panustamine eristab tööandjat konkurentidest.
Multilingual specialists
Mitmekeelsed nõustajad
Our rating
Keskmine hinne teenusele 4.98 5-st
Available globally
Kasutatav globaalselt
Küsi pakkumist

Oih, midagi läks valesti. Proovige hiljem uuesti.

Sõnum edukalt saadetud!

Võtame Teiega 48 tunni jooksul ühendust.

Kas videokõne abil on võimalik head arstiabi saada?
Arsti videovisiit on Eestis veel uudne võimalus ja tihti tekib küsimus, kui asjakohane vastav teenus on. Perearsti visiidist rääkides näeme vaimusilmas, kuidas arst vaatab patsiendi kurku, kuulab tema kopse, mõõdab vererõhku ning määrab sellest kõigest lähtuvalt diagnoosi. Mõnikord on kõike seda tõesti vaja, kuid vähemalt 60% perearsti visiitidest ei eelda diagnoosi määramiseks patsiendi füüsilist läbivaatust. Sellisteks näideteks on köha, nohu, lööbed, halb enesetunne jms.
Videokõne aitab oluliselt aega säästa ja lihtsamate haiguste puhul kiirelt arstile saada - see tähendab, et patsient saab end koheselt ravima hakata. Praktika näitab, et lihtsamate haiguste diagnoosimine ja neile ravi määramine on videokonsultatsiooni käigus täiesti võimalik. Juhul kui MinuDoc arst leiab, et saadud informatsioon ei ole piisav, palub ta patsiendilt täiendavat infot või palub patsiendil vastuvõtule tulla.